Close

Ścieżka Przebudzonego serca
kurs online

Pokochaj siebie i poczuj się świetnie

Kurs “Ścieżka przebudzonego serca”

to Twój Przewodnik, który poprowadzi Cię ku pozytywnej zmianie:

Od kobiety, która w relacji partnerskiej czuje się niekochana
do odkrycia swojej mocy, dzięki której odnajdziesz miłość w sobie.

Jeśli w relacji partnerskiej często czujesz się:

 • samotna i nie wspierana
 • brakuje Ci miłości i bliskości
 • często kłócisz się lub masz tak zwane ciche dni
 • masz niekontrolowane wybuchy złości lub zamykasz się w sobie wewnętrznie cierpiącTO TEN KURS JEST DLA CIEBIE

W oparciu o długoletnią praktykę przygotowałam dla Ciebie sprawdzone techniki, dzięki którym uwolnisz dawne emocje i pokochasz siebie. Spowoduje to, że odnajdziesz upragnione szczęście i spokój.

Jeśli w Twojej relacji partnerskiej czasami jest tak źle, że myślisz o rozstaniu to chcę, abyś wiedziała, że to nie rozstanie jest potrzebne, tylko stworzenie dobrej relacji z samą sobą.


A kiedy to zrobisz to dopiero wtedy jesteś w stanie stworzyć zdrową relację z drugim człowiekiem.


Kiedy się zatrzymasz i spotkasz ze swoimi brakami, niezaspokojonymi potrzebami i z niewyrażonymi emocjami, a następnie pokochasz siebie, to dopiero wtedy będziesz mogła z przestrzeni serca stworzyć relację swoich marzeń. Będziesz mogła na nowo zakochać się w swoim partnerze i zobaczyć jego wewnętrzne piękno lub stworzyć zdrową relację z innym człowiekiem.

POKOCHASZ TO CO OFERUJE TEN KURS

Dzięki temu kursowi przejdziesz wewnętrzną transformację i:


 • Nauczysz się jak uwalniać dawne lęki i czuć się bezpieczna.

 • Poznasz skuteczny sposób na radzenie sobie z emocjami bez ranienia innych.

 • Wejdziesz na ścieżkę pokochania siebie i odkryjesz czym jest prawdziwa miłość, którą masz od zawsze w sobie.

 • Zaczniesz wierzyć w siebie i w swój potencjał.

 • A dzięki temu będziesz mogła stworzyć szczęśliwą relację partnerską.


NIEZALEŻNIE Z JAKIM MĘŻCZYZNĄ JESTEŚ ZAWSZE SPOTKASZ 
TYLKO SIEBIE. 
TWÓJ PARTNER JEST TWOIM LUSTREM, 
JEST ZEWNĘTRZNYM ODBICIEM TWOJEGO WNĘTRZA.

Twój partner poprzez to jak się zachowuje i co mówi wyzwala w Tobie wyparte w dzieciństwie emocje, a Ty w swojej nieświadomości projektujesz je na swojego ukochanego. Możliwe, że obwiniasz i oceniasz go, robiąc go odpowiedzialnym za Twoje cierpienie. Myślisz sobie: “gdyby on się inaczej zachowywał, byłabym szczęśliwa”. 

Podczas tego kursu nauczysz się docierać w bezpiecznej przestrzeni do samej siebie i tworzyć relację z samą sobą co pozwoli Ci zupełnie inaczej niż dotychczas dokonywać świadomej oceny sytuacji i świadomego wyboru swoich własnych reakcji w oparciu o największą moc jaką jako ludzie posiadamy – czyli miłość. 

Spotkanie ze sobą i wewnętrzna transformacja jest kluczem do stworzenia szczęśliwej relacji partnerskiej.

KIEDY SPOTYKASZ SIĘ ZE SWOIMI EMOCJAMI W PRZESTRZENI  SERCA I WYSŁUCHUJESZ ICH – WTEDY ZACZYNASZ MIEĆ DOSTĘP DO PRAWDZIWEJ RADOŚCI I AUTENTYCZNEGO ŻYCIA.

Dlatego jeśli czujesz, że chcesz uzdrowić swoją relację to ten kurs jest właśnie tym kluczem. Dzięki niemu spotkasz się ze swoją prawdziwą JA.

ZAMAWIAJĄC KURS OTRZYMASZ DOSTĘP DO

nagranych przeze mnie  trzech prowadzonych medytacji:


Medytacja na poczucie bezpieczeństwa.

Praktykowanie tej medytacji ma za zadanie zakorzenić w Tobie poczucie bezpieczeństwa wynikające ze źródła Twojego istnienia. To poczucie bezpieczeństwa jest fundamentem, niezbędnym do osobistego wzrostu i dalszej transformacji. Kiedy poczujesz się bezpieczna będziesz mogła w pełni wyrazić emocje, które schowane są w Twoim ciele i od lat czekają na uwolnienie. 

Medytacja uwalniająca emocje –

spotkanie z wewnętrznym dzieckiem.

Będąc małą dziewczynką prawdopodobnie często nie mogłaś wyrażać wszystkich swoich emocji będąc jednocześnie wspieraną i akceptowaną. Te wyparte w dzieciństwie emocje są obecnie aktywowane poprzez zachowania Twojego partnera lub innej bliskiej Ci osoby. Medytacja ta poprowadzi Cię na spotkanie z Twoim wewnętrznym dzieckiem, które teraz będzie miało możliwość bycia wysłuchanym przez kochającą go osobę, którą Ty jesteś. To dziecko w Tobie – kiedy poczuje się bezpieczne i ważne – zacznie poprzez Ciebie rozkwitać i pokazywać swój wielki potencjał, swoją naturalną kreację i radość. Zasługujesz na spełnione i radosne życie, a spotkania z wewnętrznym dzieckiem zaprowadzą Cię w to miejsce.

Medytacja wspierająca pokochanie siebie.

Być może będąc dzieckiem nie słyszałaś zbyt często wspierających Cię słów wypowiadanych w energii miłości i akceptacji. Jeśli słowa typu “kocham Cię”, “jesteś dla mnie ważna”, “cieszę się, że jesteś”, nie były dla Ciebie codziennością to powstała w Tobie emocjonalna pustka, którą teraz dzięki tej pięknej medytacji możesz napełnić dobrą, pozytywną energią. Systematyczne słuchanie nagrania umożliwi Ci głębszy kontakt z własnym kochającym sercem, w efekcie czego wejdziesz na ścieżkę pokochania siebie.

W prezencie otrzymasz
Medytacja uwalniająca emocje:
spotkanie z miłością, która jest w Tobie.

Podczas tej medytacji przejdziesz bezpieczny proces uwalniania emocji w przestrzeni Twojego kochającego serca. Jeśli spotkania z bliską Ci osobą wyzwalają w Tobie smutek, frustrację lub gniew, z którymi do tej pory nie wiedziałaś co robić, to ta medytacja będzie dla Ciebie darem. Będzie dla Ciebie wyzwoleniem z cierpienia i wkroczeniem na Ścieżkę Przebudzonego Serca. Systematyczne słuchanie nagrania może przynieść Ci wewnętrzną transformację, w efekcie której wyjdziesz z poczucia krzywdy i bezradności, a zaczniesz być kobietą, która ma dostęp do swojej wewnętrznej mocy.


Zamawiam kurs

Nazywam się Anabelle Sanchez

Jestem terapeutką, nauczycielką duchową oraz instruktorką jogi. 

Przeszłam głębokie uzdrowienie od poczucia bycia niekochaną i mało wartą do przebudzenia się do miłości w przestrzeni własnego serca.

Od 8 lat wspieram kobiety w ich wewnętrznej podróży do odkrycia własnego piękna. Kocham życie, ćwiczę jogę, medytuję, podróżuję i cały czas odkrywam miłość, która jest wszędzie.


POZWÓL MI WSPIERAĆ CIĘ, GDY UWALNIASZ EMOCJE,
PORZUCASZ DAWNE URAZY I UCZYSZ SIĘ KOCHAĆ SIEBIE.  


WYBIERZ

=Najlepsza cena=

=Najkorzystniejsza opcja=
dla nowych osób:
kurs plus 1 sesja online

Pozytywne myślenie i używanie afirmacji jest bardzo ważne, tyle, że nie wystarczy. Jeśli ćwiczymy pozytywne myślenie a trudne emocje wypieramy to jest tak jakbyśmy budowały domek z kolorowych kartonów. Pięknie wygląda i nawet można się w nim dobrze poczuć przez jakiś czas. Aż nadchodzi dzień kiedy pojawia się duży wiatr lub huragan i to co zbudowałyśmy całkowicie się rozpada.

Dlatego jeśli chcesz odzyskać moc i wewnętrzną stabilizację to zamów mój kurs online “Ścieżka przebudzonego serca” i zacznij w zaciszu domowym swoją wewnętrzną transformację, która doprowadzi Cię do życia w zgodzie ze sobą i swoim sercem.


Te piękne medytacje powstały po to, abyś nauczyła się jak:

 • uwalniać dawne emocje w przestrzeni własnego serca.

 • zbudować wewnętrzne poczucie bezpieczeństwa i wsparcia.

 • pokochać siebie i poznać swoją wartość.JUŻ CZAS POWRÓCIĆ DO MIŁOŚCI SWOJEGO SERCA


Zamawiając kurs Ścieżka Przebudzonego Serca otrzymujesz:

 • 3 nagrania medytacji

 • Podręcznik „Ścieżka przebudzonego serca”, w którym jest zawarta konkretna wiedza, której zastosowanie nakieruje Cię na nową drogę życia.

 • Bonus – dodatkowe nagranie medytacji, 

 • Dostęp do nagrań na zawsze. Możesz ich słuchać na stronie lub pobrać w formacie MP3 do późniejszego odsłuchiwania gdzie tylko będziesz chciała 🙂

Nagrania są stworzone w taki sposób, abyś słuchając ich miała głębokie odczuwanie mojego wsparcia i przewodnictwa. Już nie będziesz ze wszystkim sama. Ja będę cały czas przy Tobie i nauczę Cię co robić, aby żyć z przestrzeni serca.


Kurs online “Ścieżka przebudzonego serca” to głęboka transformacja, która spowoduje, że wejdziesz na ścieżkę odzyskiwania swojej mocy, zaczniesz dokonywać właściwych wyborów i odzyskasz wewnętrzny spokój. Dołącz do mnie teraz. Będziesz zadowolona od momentu naciśnięcia przycisku start.

Już od dłuższego czasu interesowalam się pracą z wewnętrznym dzieckiem i procesowaniem emocji. Znałam teorię – czytałam dużo artykułów, oglądałam nagrania, nawet kupiłam sobie książkę 🙂 ciężko mi było jednak przełożyć zdobyta wiedzę na praktykę. Za każdym razem, gdy siadałam by skonfrontować się ze swoimi emocjami, włączała mi się blokada i nawet jeśli byłam w stanie wypłakać się to ukochiwanie szło opornie. No bo jak niby mam myśleć o sobie dobrze, skoro jest mi tak smutno? W głowie miałam pustkę. Na szczęście z pomocą przyszła mi Anabelle. Jestem za to jej bardzo wdzięczna. Dzięki temu kursowi wreszcie wiem, jak przejść przez procesowanie, nie tylko w teorii, ale i w praktyce. Korzystam za każdym razem gdy poczuje się źle i to naprawdę pomaga! Głos Anabelle, jest jak przewodnik, który wskazuje drogę do spotkania się z samą sobą. Dziękuje. Z dnia na dzień czuje się coraz lepiej i coraz więcej rozumiem. Polecam każdemu kto  pragnie zmienić swoje życie i być po prostu szczęśliwym. 

Ewa Zakrzewska

Poczucie bezpieczeństwa to coś, z czym od dawna mam bardzo duży problem. Myślę, że mogę to powiedzieć głośno: moi rodzice od najmłodszych lat nie byli mi w stanie tego zapewnić. Ciągle przeprowadzki, awantury, imprezy, alkohol, podrzucanie przypadkowym nianiom i wiele więcej. To wszystko sprawiło, że nigdy nie czułam się bezpieczna. A co za tym idzie i w życiu dorosłym tak jest. Znalazłam sobie partnera, który odzwierciedla mi to, co dzieje się w moim wnętrzu. Rozmowy, które przeradzają się w  kłótnie nic nie dają. Zaczęłam szukać pomocy i tak trafiłam na ten kurs. Początkiem była medytacja na poczucie bezpieczeństwa. Już od pierwszego słuchania czułam  błogość i wewnętrzny spokój jakiego od dawna nie czułam, a może nawet i nigdy. Pierwszy raz zasnęłam jak dziecko zupełnie odstresowana. Głos Anabelle krok po kroku kieruje mnie przez drogę, która prowadzi do bezpieczeństwa. Już teraz wiem, że nie potrzebne mi są inne osoby by zapewnić sobie spokój. Poczucie bezpieczeństwa mogę zapewnić sobie, trzeba tylko wiedzieć w jaki sposób. Regularne słuchanie nagrań sprawia, że zmienia się moje samopoczucie, wiara we własne siły i odczucie dotyczące poczucia bezpieczeństwa. Dopiero zaczynam swoją przygodę, ale już teraz mogę polecić ten kurs tym osobom, które mają problemy w relacji partnerskiej. Dziękuje Ci Anabelle za to, że jesteś i tworzysz tak ważne rzeczy, by pomóc innym kobietom. Ściskam i całuję.

Ania

Od pewnego czasu słucham medytacji z kursu “Ścieżka przebudzonego serca” i z dnia na dzień uczę się ukochiwania siebie, co jest podstawą do miłości,która tak naprawdę jest w nas. Słuchanie tych medytacji powoduje, że mam coraz większe poczucie własnej wartości, otwartość na drugiego człowieka, zrozumienie. Czuję jak moje podejście do życia zmienia się. Budzę się z uśmiechem na twarzy, co udziela się otaczającym ludziom i świat staje się lepszy, bo płynie dobra,szczera energia. Gdy wydarza się coś niezbyt miłego, słucham medytacji Anabelle i potrafię spojrzeć na daną sytuację z innej perspektywy. Dziękuję kochana Anabelle,Twoje medytacje są mądre i skuteczne. Czuje jak moje wibracje rosną. Kocham.

Jola Wojtala

“Wszystkim kobietom, które pragną poczuć się ważne, kochane i szczęśliwe z całego serca polecam kurs online “Ścieżka przebudzonego serca”. Regularne odsłuchiwanie medytacji powoduje, że każdego dnia czuję się coraz lepiej. Dlatego jeżeli chcesz nauczyć się pracować z emocjami to medytacje uwalniajace emocje są do tego wspaniałym narzędziem. Ciepły głos Anabelle przeprowadzi Cię w bezpieczny sposób przez cały proces. Słuchając tych medytacji mam poczucie wsparcia, więc mogę otworzyć się i zaufać i wiem, że mam prawo czuć to co czuję. Powoduje to uwolnienie dawno temu wypartych emocji w poczuciu zrozumienia, akceptacji i miłości. Wspaniałym dopełnieniem procesowania emocji jest “Medytacja na poczucie bezpieczeństwa” oraz “Medytacja wspierająca pokochanie siebie”. Dzięki regularnemu odsłuchiwaniu ich zaczynam czuć bezwarunkową akceptację i miłość, której pragnęłam przez całe moje dzieciństwo.

 Polecam ten kurs każdej kobiecie pragnącej zmiany swojego życia, ponieważ dzięki własnej pracy z emocjami czuję, że mam większy wpływ na swoje życie, lepiej rozumiem siebie i innych. :)”

Gosia Mirowska

Top