Close

Ponowne narodziny serca

Zapraszam Cię na indywidualne sesje przez Skype.
Jest to podróż do Twojego wnętrza, do miejsca gdzie ukryte są wszystkie kłamstwa na Twój temat.

Spotkanie to jest głęboką transformacją, zmianą Ciebie i Twojego życia.

Podczas sesji szukamy przekonań oraz wzorców, które powodują, że przyciągasz do swojego życia to, czego świadomie najbardziej nie chcesz.
Następnie na poziomie świadomym i podświadomym zmieniamy ograniczające programy na takie, które przyniosą Ci życie jakiego pragniesz.

Przekonania i wzorce typu: „czuję się niekochana”, „wszyscy na których mi zależy, porzucają mnie”, „nic mi się nie udaje”, „ludziom nie można ufać” – czasami są uświadomione, jednak najczęściej znajdują się w podświadomości i z auto-pilota sterują życiem. Po uświadomieniu sobie destrukcyjnych programów, transformujemy je na takie, które świadomie wybierasz. Wybaczasz tym, wobec których masz poczucie, że Cię skrzywdzili, a następnie tworzysz sobie życie przepełnione radością i miłością.

Sesja jest dla Ciebie jeśli potrzebujesz:
– poprawić swoje relacje partnerskie lub zawodowe
– nauczyć się lepszego radzenia sobie w trudnych sytuacjach
– zredukować stres
– mieć lepsze samopoczucie
– pozbyć się z lęków i nabrać zaufania
– lepiej radzić sobie z emocjami
– wybaczyć sobie i innym
– i co najważniejsze poczuć się lekko i radośnie

W jaki sposób tworzą się przekonania:

Już w łonie matki zapisują się w pamięci komórkowej dziecka wszelkie emocje, które odczuwała mama. Później w okresie dorastania, szczególnie do 6-tego roku życia, podświadomość dziecka chłonie wszystko jak gąbka. Np. rodzice się rozwodzą, tata odchodzi z domu, a w dziecku zapada przekonanie, że najważniejsza osoba w jego życiu go nie kocha – więc nikt go nie pokocha. I w ten sposób później taka osoba w relacjach czuje się niekochana i odrzucona. Również kiedy rodzice mówią w obecności dziecka, o tym, że świat jest miejscem niebezpiecznym, a ludzie oszukują, nieświadomie programują swoje dziecko. Szczególnie wyraźnie widać to w sytuacjach rodzin dysfunkcyjnych, gdzie zaburzone wzorce rodziców „odpalają” się później w życiu dorosłych już dzieci.
Często jest tak, że dorastasz i nawet tego nie pamiętasz – może nie chcesz tego pamiętać (świadomie lub podświadome wyparcie bólu przeszłości) – jednak nie czujesz się w życiu szczęśliwa. Dlaczego? Ponieważ nieświadomie przyciągasz do swojego życia to co znajduje się w naszej podświadomości – wyparte czy nie.

Jest dobra wiadomość: wszystkie te wzorce możesz uzdrowić i doświadczyć życia jakiego pragniesz!

Sesje indywidualne prowadzę od 8 lat i obserwuję pozytywne zmiany wśród osób które odzyskują wiarę w siebie i kreują sobie szczęśliwe życie.

Sesje prowadzę przede wszystkim przez komunikator Skype.
Id Skype:  live:anabelle.spadladuszy


Aby umówić się na sesje zadzwoń lub napisz maila:
kom: +34 642106375
anabelle.spadladuszy@gmail.com

Czas trwania sesji: 90 min
Koszt sesji: 220zł

Anabelle Sanchez

Podczas naszego spotkania wyłania się nowa przestrzeń do tej pory ukryta pod maskami iluzji. Przestrzeń, w której możesz odkryć prawdziwe piękno w Sobie i w Innych. Od tej pory już nic nie będzie wyglądać jak dawniej. Wejdziesz na nową ścieżkę rozpoznania Siebie. Sesje on - line

Umów się na sesję:
kom: +34 642106375,
anabelle.spadladuszy@gmail.com

czas trwania sesji
90 min
koszt 220zł
Id Skype: live:anabelle.spadladuszy
Anabelle Sanchez


Na sesję trafiłam jako totalny laik…myślałam, że to będzie tylko zwykła rozmowa – taka jaką przechodziłam u psychologa. Już po pierwszych minutach sesji zdałam sobie sprawę, że to będzie coś więcej, o wiele więcej. Anabelle w sposób bardzo wysublimowany podeszła do moich problemów. Doskonale poprowadziła mnie przez czas trwania sesji za co jej bardzo dziękuję. Spowodowała, że sięgnęłam nie tylko wgłąb własnego serca, ale dotknęłam nawet jego koniuszka. Dzięki temu otworzyła mi oczy na wiele spraw, o których wpływie na moje dorosłe życie nie miałam pojęcia.

Dzięki tym sesjom umiem rozmawiać spokojnie z moimi dziećmi – daje im wybór, szanuję ich zdanie, w ogóle pytam je o zdanie:) Sesje nauczyły mnie tego, że trzeba o siebie dbać, bo jeśli sama o siebie nie zadbam to kto inny to zrobi? Tylko ja czuję i wiem, co jest dla mnie dobre. Kiedyś nie ufałam swoim pragnieniom i przeczuciom teraz wiem, że to nic innego jak głos serca, którego nie wolno mi lekceważyć.

Potrafiłam wybaczyć tym, którzy mnie skrzywdzili, co wcześniej było dla mnie nie do pomyślenia. Dzięki temu mogę spokojnie żyć w środowisku, w którym doznałam wielu cierpień i upokorzeń.

I jeszcze jedno: pozytywne nastawienie do świata, siebie i innych. Już nie zakładam, że czeka mnie dzisiaj lub jutro ciężki dzień. Nastawiam się pozytywnie na pracę i dom. A jeśli coś mi nie wyjdzie nie załamuję się, zastanawiam się nad SOBĄ – co mi w tym przeszkodziło a dzięki temu ciągle się doskonalę. Dziękuję za przywrócenie mi wiary w siebie, za poukładanie tego, o co tak naprawdę chodzi w życiu. Wiem, że to WSPANIAŁY początek nowego życia – mojego nowego ja, które w końcu dopuściłam do głosu.

Agnieszka

O sesji indywidualnej usłyszałam od koleżanki z jogi. Daleko mi do oświeconej osoby, więc podeszłam do niej sceptycznie. Jakież było moje zdziwienie, kiedy po jednej sesji moje trudne relacje z najbliższą osobą uległy poprawie, wystarczy wybaczyć i zrozumieć. To nie jest łatwe, ale z Anabelle na pewno łatwiejsze. Każda następna wizyta jest dla mnie krokiem ku zrozumieniu siebie.

Sesje pomagają mi w radzeniu sobie z codziennymi problemami, w zrozumieniu zachowań moich najbliższych. Sesje pozwalają zrozumieć, że to co się wydarzyło w moim życiu, miało sens, bo dzięki temu jestem jaka jestem. Pozwalają uporać się z tym i iść dalej już bez zbędnego bagażu. Jeszcze nie raz na pewno zawitam na sesji, aby posprzątać bałagan, który przez tyle lat gromadziłam w swoim życiu 🙂

Ola

W dramacie życia, kiedy było ciemno i smutno, indywidualne sesje z Anabelle pojawiły się dla mnie jak nadzieja na lepsze jutro i jak kropka światła. Dzięki tym terapiom każdego dnia i nadzieja i kropka powiększała się. Dzięki tym spotkaniom, odkryłam nową siebie. Doznałam oczyszczenia, poszerzenia świadomości i innego spojrzenia na dotychczasowe doświadczenia, a dobra energia wypełniła mnie po brzegi. Po powrocie do domu i pracy i słyszałam że „świecę” a uśmiech nie schodził z mojej twarzy!

Z serca polecam 🙂

Aga