Close

ZAREZERWUJ SWOJĄ SESJE ONLINE !

UWAGA!

SPRAWDŹ TERMINY I ZAREZERWUJ SESJE ONLINE
ZA POŚREDNICTWEM PONIŻSZEGO KALENDARZA

INSTRUKCJA REZERWOWANIA ZA POMOCĄ KALENDARZA:

1. Wybierz klikając konkretny interesujący Cię dzień na kalendarzu, (miesiąc zmienisz niebieskimi strzałkami).

2. Po kliknięciu w konkretny dzień pojawią się poniżej godziny sesji, przy czym godziny wyświetlone na białym tle są dostępne natomiast godziny na szarym tle są już zarezerwowane i jeśli jesteś zdecydowana na konkretną wolną godzinę – po prostu kliknij w nią.

3. W następnej kolejności wypełnij krótki formularz podając swój adres email oraz imię (opcjonalnie telefon kontaktowy i uwagi).

4. Wyraź zgodę klikając w czarny kwadracik i kliknij w niebieski przycisk „Rezerwuj”.

5. Na podany adres email otrzymasz potwierdzenie dokonania rezerwacji.

W razie pytań lub wątpliwości skontaktuj się ze mną korzystając z poniższego formularza:Sesję prowadzę przez komunikator Skype.
Więcej o sesjach online przeczytasz tutaj:
http://spadladuszy.pl/sesje-online/

Id Skype:  live:anabelle.spadladuszy

Opinie uczestników sesji

Na sesję trafiłam jako totalny laik…myślałam, że to będzie tylko zwykła rozmowa – taka jaką przechodziłam u psychologa. Już po pierwszych minutach sesji zdałam sobie sprawę, że to będzie coś więcej, o wiele więcej. Anabelle w sposób bardzo wysublimowany podeszła do moich problemów. Doskonale poprowadziła mnie przez czas trwania sesji za co jej bardzo dziękuję. Spowodowała, że sięgnęłam nie tylko wgłąb własnego serca, ale dotknęłam nawet jego koniuszka. Dzięki temu otworzyła mi oczy na wiele spraw, o których wpływie na moje dorosłe życie nie miałam pojęcia.

Dzięki tym sesjom umiem rozmawiać spokojnie z moimi dziećmi – daje im wybór, szanuję ich zdanie, w ogóle pytam je o zdanie:) Sesje nauczyły mnie tego, że trzeba o siebie dbać, bo jeśli sama o siebie nie zadbam to kto inny to zrobi? Tylko ja czuję i wiem, co jest dla mnie dobre. Kiedyś nie ufałam swoim pragnieniom i przeczuciom teraz wiem, że to nic innego jak głos serca, którego nie wolno mi lekceważyć.

Potrafiłam wybaczyć tym, którzy mnie skrzywdzili, co wcześniej było dla mnie nie do pomyślenia. Dzięki temu mogę spokojnie żyć w środowisku, w którym doznałam wielu cierpień i upokorzeń.

I jeszcze jedno: pozytywne nastawienie do świata, siebie i innych. Już nie zakładam, że czeka mnie dzisiaj lub jutro ciężki dzień. Nastawiam się pozytywnie na pracę i dom. A jeśli coś mi nie wyjdzie nie załamuję się, zastanawiam się nad SOBĄ – co mi w tym przeszkodziło a dzięki temu ciągle się doskonalę. Dziękuję za przywrócenie mi wiary w siebie, za poukładanie tego, o co tak naprawdę chodzi w życiu. Wiem, że to WSPANIAŁY początek nowego życia – mojego nowego ja, które w końcu dopuściłam do głosu.

Agnieszka

O sesji indywidualnej usłyszałam od koleżanki z jogi. Daleko mi do oświeconej osoby, więc podeszłam do niej sceptycznie. Jakież było moje zdziwienie, kiedy po jednej sesji moje trudne relacje z najbliższą osobą uległy poprawie, wystarczy wybaczyć i zrozumieć. To nie jest łatwe, ale z Anabelle na pewno łatwiejsze. Każda następna wizyta jest dla mnie krokiem ku zrozumieniu siebie.

Sesje pomagają mi w radzeniu sobie z codziennymi problemami, w zrozumieniu zachowań moich najbliższych. Sesje pozwalają zrozumieć, że to co się wydarzyło w moim życiu, miało sens, bo dzięki temu jestem jaka jestem. Pozwalają uporać się z tym i iść dalej już bez zbędnego bagażu. Jeszcze nie raz na pewno zawitam na sesji, aby posprzątać bałagan, który przez tyle lat gromadziłam w swoim życiu 🙂

Ola

W dramacie życia, kiedy było ciemno i smutno, indywidualne sesje z Anabelle pojawiły się dla mnie jak nadzieja na lepsze jutro i jak kropka światła. Dzięki tym terapiom każdego dnia i nadzieja i kropka powiększała się. Dzięki tym spotkaniom, odkryłam nową siebie. Doznałam oczyszczenia, poszerzenia świadomości i innego spojrzenia na dotychczasowe doświadczenia, a dobra energia wypełniła mnie po brzegi. Po powrocie do domu i pracy i słyszałam że „świecę” a uśmiech nie schodził z mojej twarzy!

Z serca polecam 🙂

Aga

Top