Close

Spa dla Duszy na Teneryfie z
Anabelle Sanchez

Terminy wyjazdów

Spa dla Duszy na Teneryfie z
Anabelle Sanchez

Terminy wyjazdów

Pragnienie naszej duszy to doświadczanie Radości Istnienia
na pięknej planecie, jaką jest Ziemia.


W czasie 7 dni spędzonych na Teneryfie wśród wspanialej przyrody, gdzie każdy dzień otuli Cię swoim ciepłem, będziesz mogła dobrze się bawić, odstresować i odpocząć od swojego codziennego życia.
Będzie to czas radości i odkrywania Siebie na nowo.

.

JEŚLI CHCESZ BYĆ SZCZĘŚLIWA ZAPROŚ SZCZĘŚCIE DO SWOJEGO ŻYCIA

Teneryfa to największa ze wszystkich Wysp Kanaryjskich, która uznawana jest za najpiękniejszą w całym archipelagu. Średnia roczna temperatura wynosi 22°C, co oznacza, że bez względu na porę roku pogoda jest tutaj idealna. Dodatkowym atutem wyspy jest niesłychanie różnorodny krajobraz – przepiękne zielone góry, palmy, ocean oraz plaże uznane za jedne z najczystszych w Europie, przeplatane są przepięknymi ogrodami botanicznymi i wypielęgnowanymi parkami. Tak wspaniałe otoczenie i klimat będzie miał duży wpływ na Twoje samopoczucie i gotowość do zmian.

JEŚLI PRAGNIESZ ZMIANY NA ZEWNĄTRZ POTRZEBUJESZ ZMIANY WEWNĄTRZ

Będziesz mogła ćwiczyć jogę, podróżować, spacerować, leżeć na plaży czy pływać w basenie lub w oceanie. Będzie również czas na wyciszenie w lesie lub na tarasie. Poprowadzę również dla Ciebie medytacje uwalniające nagromadzony stres.Najlepszym sposobem na to, by być szczęśliwą z kimś jest nauczyć się jak być szczęśliwą sama ze sobą


Ale to nie wszystko

Jeżeli tylko będziesz chciała możemy również dobrze się bawić:

 • Grać w piłkę na plaży
 • Jechać w nieznane z ciekawością małego dziecka. Zobaczysz jaka to wspaniała przygoda 🙂
 • Wieczorem tańczyć na świeżym powietrzu przy muzyce na żywo
 • Pływać motorówką na oceanie lub pojechać do największego na świecie parku wodnego i pływać na pontonach

Jeśli, któraś z tych propozycji wywołuje w Tobie wycofanie, to jest to znakomita okazja do wyjścia ze swojej strefy komfortu i przekroczenia swoich ograniczeń. Jak zaufasz i się otworzysz, to zobaczysz ile to potem może wnieść do Twojego życia. 

Posiłki przygotowujemy wspólnie. Będzie to czas, aby z dobrą energią ofiarować Sobie proste i smaczne jedzenie. Będziemy używać przede wszystkim ekologicznych produktów kupowanych na tutejszych mercados od lokalnych rolników. Preferuję kuchnię wegetariańską, choć jeśli lubisz ryby również będziemy mogły je przyrządzić. 

DLACZEGO WARTO?

Codziennie będę prowadziła konsultacje, podczas których podzielę się z Tobą oraz z innymi uczestnikami spotkania moją wewnętrzną mądrością płynącą z serca, która powstała podczas wielu moich życiowych doświadczeń. Na przestrzeni ostatnich 15 lat skończyłam wiele szkoleń, przeczytałam mnóstwo książek, jednak Twój pobyt nie będzie słuchaniem mądrych teorii 🙂

Będzie podaniem Ci praktycznych rozwiązań trudnych życiowych sytuacji. Mam dar odkrywania tego co naprawdę blokuje Cię przed byciem radosną i szczęśliwą. 

Dowiesz się również o tym jak rozpoznać w Sobie trudne emocje oraz ograniczające przekonania i wzorce, które zakotwiczają w lęku, smutku i poczuciu niekochania. Wskażę Ci drogę jak można wyjść z tego świata fałszu i otworzyć się na nową jakość życia.


Mogę pomóc Ci odkryć:

 • Jak kierować się intuicją
 • Czym są ograniczające programy i przekonania oraz jak się z nich wydostać
 • Jak stworzyć prawdziwą relację partnerską opartą na wzajemnym szacunku i akceptacji
 • Jak odnaleźć swoją moc i ją aktywować
 • A przede wszystkim co zrobić, aby czuć w życiu lekkość i radość

Miejsce twojego pobytu


Urokliwe Puerto de la Cruz na północy wyspy, wśród przepięknej roślinności, gór i oceanu. W willowej, cichej dzielnicy miasta – wśród zieleni i pachnących kwiatów, z dala od turystycznego zgiełku. Do plaży jest 10 min samochodem lub pół godziny spacerkiem.Mieszkać będziesz w apartamencie położonym na terenie zamkniętego osiedla z widokiem na palmy, kwiaty i góry. Zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych.
Wspólna przestrzeń to salon, kuchnia i taras.Dodatkowo będziesz mogła korzystać z dwóch dużych basenów czynnych cały rok.


Poznajmy się

Jestem trenerką rozwoju osobistego, nauczycielką Jogi i inspiratorką świadomego życia. To wszystko jednak nie ma aż tak dużego znaczenia. Najważniejsze, że Jestem, jestem dla Ciebie i dla Siebie abyśmy razem odkrywały cud jakim jest życie. W mojej życiowej podróży towarzyszę ludziom w odnajdywaniu sensu bycia na Ziemi i odkrywaniu kim są. Przeszłam długą drogę obfitującą w wiele doświadczeń, co daje mi lepsze zrozumienie ludzi, których obecnie spotykam. Mieszkałam zarówno w Warszawie, gdzie dorastałam, jak i na wsi w Górach Izerskich. Łączyłam się tam z naturą i nawiązywałam kontakt z tą częścią siebie, która podąża przez życie za głosem swojego serca. W chwili obecnej wraz z moim partnerem mieszkam na pięknej wyspie jaką jest Teneryfa. Uwielbiam ćwiczyć Jogę, medytować i przebywać w naturze rozkoszując się jej pięknem.  Jeżeli poczujesz chęć spotkania ze mną to z przyjemnością będę Ci towarzyszyć.

                                                           Anabelle Sanchez

W czasie Twojego pobytu odwiedzisz:

La Terresitas – piękna plaża z żółtym piaskiem,
której długość wynosi 1,5 km

De Abama – kolejna plaża ze złotym piaskiem położona na południu wyspy. Bardzo kameralna, z turkusową wodą.

Masca – zielona kraina porównywana do Machu Pichu w Peru. W samej Masce na chwilę obecną mieszka mniej niż 100 mieszkańców. Dojazd na miejsce odbywa się krętymi, górskimi drogami z niespotykanymi widokami.

Góry Anaga – jeśli lubisz piękne widoki,
pokryte kobiercami lasy wawrzynowe i dawne folwarki to na pewno to miejsce Ci się spodoba.

Naturalne baseny Santiago del Teide z widokiem na ogromne klify Los Gigantes

Spacer w okolicy Icod de los Vinos


Ogród botaniczny w Puerto de la Cruz

Puerto de la Cruz – tu będziesz mieszkać 🙂 To bardzo zadbane miasto z dużą ilością zieleni i wulkanicznymi plażami. Wciąż można tu poczuć kanaryjską atmosferę. Starsi Panowie grają w karty w kafejkach, rybacy siedzą na murkach w porcie a z okien kamienic dochodzą zapachy kanaryjskiego jedzenia.

Propozycja 7 dni pobytu na Teneryfie z Anabelle San zawiera:

 • Odbiór z lotniska i dowóz na lotnisko
 • noclegi
 • wyżywienie
 • konsultacje i medytacje na stres
 • zajęcia z jogi
 • wspólne zwiedzanie wyspy

Dodatkowo płatne:

 • Przelot samolotem
 • Wyjścia do restauracji, kawiarni w tym tańce
 • Korzystanie z innych atrakcji wymienionych wyżej jako dodatkowo płatne

Rezerwację miejsca gwarantuje wpłata zadatku.

Informacje i zapisy:
anabelle.spadladuszy@gmail.com
+48 577 568 924

Spotykamy się w kameralnym gronie 4-6 osób.

Piszę do Ciebie jak do kobiety, ponieważ większość osób z którymi się spotykam to kobiety 🙂 Jeśli jesteś mężczyzną i przeczytałeś ten tekst do końca, to znaczy, że masz w Sobie otwartość na wyjście z ograniczeń umysłu, które blokują nas przed wejściem w nowe.

 Ciebie również kochany zapraszam. Ta przestrzeń jest dla każdego 🙂


Vaucher

Jeżeli chcesz podarować prezent bliskiej Ci osobie i zaprosić ją na ten wyjazd – możemy przygotować imienny vaucher.

Terminy wyjazdów

Zapoznaj się z najbliższymi terminami wyjazdów

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o wyjazdach na Teneryfę,
zapisz się na newslettera


lot