Close

Anabelle Sanchez

Jestem trenerką metody Ponowne narodziny Serca , nauczycielką Jogi i inspiratorką świadomego życia.

Przez pierwsze 30 lat mojego życia mieszkałam w Warszawie. Dzięki temu nauczyłam się jak funkcjonować w wielu różnych środowiskach i nawiązywać relacje. W raz z moim mężem i tatą prowadziłam dużą firmę. Chodziłam na bankiety, koncerty, podróżowałam po Europie… jednym słowem „czerpałam z życia pełnymi garściami” 🙂 Urodziłam dwie, wspaniałe córki i zostałam wegetarianką.

Aż przyszedł dzień kiedy poczułam – Czas na zmianę.
I zmieniłam… konkretnie 🙂 
Przeprowadziłam się na wieś do starego, wielkiego domu w Górach Izerskich.

Skok na bangee to mało powiedziane. 
Wokół cisza, natura, lasy i dzikie zwierzęta.
Ale gdzie podziali się Ci wszyscy ludzie? 

Okazało się, że bez ogromu bodźców jakie daje wielkie miasto, zaczęłam się nudzić. Brak rodziny, przyjaciół, bankietów… tylko wszechogarniająca cisza, szum strumyka i śpiew ptaków.

Ratunku co ja tu robię? – to były słowa, z którymi budziłam się każdego dnia.
Ponad rok zajęło mi przystosowanie się do nowego środowiska. W efekcie w kolejnych latach moja poranna mantra zamieniła się w wyrażanie wdzięczności za nowe miejsce do życia. I tak przez kolejne lata łączyłam się z naturą i nawiązywałam kontakt z tą częścią siebie, która podąża przez życie za głosem intuicji.

Aż przyszedł dzień, kiedy moja Dusza zaczęła wołać: słońce, plaża, ocean i palmy.

Wołanie było bardzo wyraźne. 

Spakowałam więc do walizki odwagę wraz zaufaniem i …wyjechałam na Teneryfę.

Obecnie każdego dnia moje serce wyraża ogromną wdzięczność za to, że wraz z moim ukochanym partnerem mieszkam w tak cudownym miejscu.

Czy zawsze było tak przepięknie?

Zdecydowanie nie.

Najbardziej cierpiałam w relacjach partnerskich. W czasie mojego pierwszego małżeństwa za całe moje nieszczęście obwiniałam męża. Kiedy z drugim partnerem sytuacja się powtórzyła, zaczęłam się zastanawiać, czy to na pewno wszystkiemu są winni ONI?

Okazało się, że aby czuć się szczęśliwą w relacji partnerskiej, musiałam popracować nas Sobą. Uleczyć dawne rany, nauczyć się komunikować oraz akceptować odmienność ukochanego. To proces, który nadal trwa, bo zawsze jest coś do nauczenia i ulepszenia. Jednak w tej chwili mogę o Sobie powiedzieć, że z moim ukochanym czuję się naprawdę szczęśliwa. Osiągnęłam to, dzięki wielu książkom, warsztatom i sesjom indywidualnym. Dziś mogę inspirować innych do zmiany Swojego życia na lepsze. 

Jestem nie tylko teoretykiem ale przede wszystkim praktykiem, dlatego wiem, że w tym co robię jestem po prostu skuteczna 🙂 

Moją misją jest, aby współtworzyć świat ludzi szczęśliwych i radosnych.

Projekt realizuję poprzez prowadzenie sesji on-line oraz tygodniowych kursów na Teneryfie, gdzie obecnie mieszkam.

W kolejnym etapie przygotuję szkolenia on-line „Klucz do szczęścia”, dzięki którym znacznie poszerzy się grono szczęśliwych kobiet

Moje doświadczenia w pracy z ludźmi przez ostatnie 10 lat:


Prowadziłam:

 • Indywidualne sesje – w tym przez Skype
 • Warsztaty z rozwoju osobistego
 • Szkołę Jogi w Jeleniej Górze 
 • Spa dla Duszy w Gajówce, w Górach Izerskich
 • 4 Duchowe Wyprawy do Indii


Co robię obecnie?

Prowadzę:

 • Indywidualne sesje przez skype
 • Kurs „Kobieta szczęśliwa” na Teneryfie
 • Szczęśliwe życie na szczęśliwej wyspie. 🙂

Ukończyłam

 • Szkolenie w The Institute for Radical Forgiveness Therapy and Coaching USA i zostałam terapeutką metody Tippinga Transformacja Emocji
 • Szkolenie z Recall Healing (uzdrawianie poprzez świadomość) I i II stopnia prowadzone przez Marie Ginette Rheault i Gilbert Renaud.
 • Kurs Theta Healing wg Vianny Stibal
 • Szkolenia w Instytucie Master Of Science: Master of Science powrót do Źródła; Sekrety Master of Science; Życie jest Grą; Uzdrawianie fraktalne.
 • Kurs nauczycielski organizowany przez The International Sivananda Yoga Vedanta.
 • Kurs masaży  ajurwedyjskich u dr Garimy Khajanchi z Indii oraz u Izy Demozzi.