Close

Anabelle Sanchez

Jestem trenerką rozwoju osobistego, nauczycielką Jogi i inspiratorką świadomego życia. To wszystko jednak nie ma większego  znaczenia. Najważniejsze, że Jestem. Jestem dla Ciebie i dla Siebie, abyśmy razem odkrywały cud jakim jest życie.

W mojej życiowej podroży towarzyszę ludziom w odnajdywaniu sensu bycia na Ziemi i odkrywaniu kim są. Przeszłam długą drogę obfitującą w wiele doświadczeń, co daje mi lepsze zrozumienie ludzi, których obecnie spotykam. Mieszkałam zarówno w Warszawie, gdzie dorastałam, jak i na wsi w Górach Izerskich. Łączyłam się tam z naturą i nawiązywałam kontakt z tą częścią siebie, która podąża przez życie za głosem swojego serca. 

W chwili obecnej wraz z moim partnerem mieszkam na pięknej wyspie jaką jest Teneryfa. Uwielbiam ćwiczyć Jogę, medytować i przebywać w naturze rozkoszując się jej pięknem. Jeśli potrzebujesz wsparcia na Swojej drodze przez życie z radością będę Ci towarzyszyć.

Ukończyłam

  • Szkolenie w The Institute for Radical Forgiveness Therapy and Coaching USA i zostałam terapeutką metody Tippinga Transformacja Emocji
  • Szkolenie z Recall Healing (uzdrawianie poprzez świadomość) I i II stopnia prowadzone przez Marie Ginette Rheault i Gilbert Renaud.
  • Kurs Theta Healing wg Vianny Stibal
  • Szkolenia w Instytucie Master Of Science: Master of Science powrót do Źródła; Sekrety Master of Science; Życie jest Grą; Uzdrawianie fraktalne.
  • Kurs nauczycielski organizowany przez The International Sivananda Yoga Vedanta.
  • Kurs masaży  ajurwedyjskich u dr Garimy Khajanchi z Indii oraz u Izy Demozzi.
Back to top