Close

Anabelle Sanchez

Jestem terapeutką i trenerką metody Ponowne narodziny Serca , nauczycielką jogi oraz inspiratorką świadomego życia.


Jako bardzo wrażliwa dziewczynka urodziłam się w dysfunkcyjnej rodzinie, gdzie zaznałam bardzo wielu zranień, poczucia niekochania i odrzucenia.

Było tego tak dużo, że chciałam zniknąć.

Kiedy dorosłam postanowiłam stworzyć prawdziwie kochającą się rodzinę i już nigdy więcej nie cierpieć.
 Czy mi się to udało?,
Absolutnie nie, nie mogło się udać, ponieważ wszystkie zranienia mamy w sobie i nawet jeśli je bardzo wypieramy i nie chcemy do nich zaglądać to prędzej czy później dadzą o sobie znać. Będziemy na nowo cierpieć – w pracy, w relacjach lub w chorobach.

Przez pierwsze 10 lat dorosłego życia żyłam w błogiej nieświadomości. Mieszkałam w Warszawie, prowadziłam dużą firmę, wyszłam za mąż i urodziłam dzieci. Chodziłam na bankiety i jeździłam na zagraniczne wakacje. Jednym słowem super życie, tyle, że cały czas czułam pustkę i bezsens. 
Powoli moja układanka szczęśliwego życia zaczęła się sypać. Nie mogło być inaczej, ponieważ całą swoją przeszłość posypałam złotym pyłem a na tym zbudowałam „raj”. 

Przez jakiś czas  to się trzyma, u jednych dłużej u innych krócej, ale prędzej czy później zacznie się sypać.

U mnie posypało się małżeństwo. 

Po rozwodzie poszłam za głosem serca i zamieszkałam w naturze, na wsi w górach izerskich. Po jakimś czasie poznałam swojego drugiego męża i zaczęłam kontynuować „szczęśliwe życie”. Ach, ta błoga nieświadomość 🙂

Powoli mój nowy mąż zaczął odzwierciedlać mi dramaty z mojego dzieciństwa. Przebudziłam się z błogiej nieświadomości.
Kolejne tzw. nieudane małżeństwo doprowadziło mnie do punktu, w którym postanowiłam szukać pomocy.

Poszłam na terapię. Powiem szczerze, że klasyczna terapia, owszem uświadomiła mi wiele spraw, ale nie wniosła upragnionej zmiany. Na poziomie umysłu wiele wiedziałam i rozumiałam, tyle, że nie przekładało się to na moje życie, dalej cierpiałam.
Zanim zdecydowałam się skonfrontować ze swoim wypartym bólem i niewyrażonymi emocjami upłynęło kilka dobrych lat. Szukałam sposobu, aby było łatwo i stosunkowo szybko. Uciekałam w duchowość, medytację a nawet w chorobę. Zmęczona cierpieniem i poszukiwaniem „cudownych metod” w końcu prawdziwie zajrzałam do swojego wnętrza. Nie było łatwo, ale było warto !!

Nadal pracuję nad sobą, ponieważ zawsze jest coś „do zrobienia” tyle, że poczucie pustki zamieniłam na poczucie szczęścia, na życie w którym czuję się szczęśliwa sama ze sobą, a to daje mi radość bycia z innymi. 

Moje trudne doświadczenia oraz poszukiwania i poznanie wielu metod  doprowadziły mnie do zostania terapeutką swojej autorskiej metody Ponowne narodziny serca.
Podczas sesji on-line prowadzę ludzi od myślenia do odczuwania.

Kiedy dopuścimy do siebie trudne emocje, wyrazimy je, a następnie damy sobie miłość, wtedy wracamy do naszego serca…do przestrzeni, w której się urodziliśmy, a potem się zagubiliśmy….wracamy do siebie. 

Z Miłością, Anabelle

Ukończyłam wiele szkoleń i warsztatów m.in.

  • Szkolenie w The Institute for Radical Forgiveness Therapy and Coaching USA i zostałam terapeutką metody Tippinga Transformacja Emocji
  • Szkolenie z Recall Healing (uzdrawianie poprzez świadomość) I i II stopnia prowadzone przez Marie Ginette Rheault i Gilbert Renaud.
  • Kurs Theta Healing wg Vianny Stibal
  • Szkolenia w Instytucie Master Of Science: Master of Science powrót do Źródła; Sekrety Master of Science; Życie jest Grą; Uzdrawianie fraktalne.
  • Kurs nauczycielski organizowany przez The International Sivananda Yoga Vedanta.