Close

Sierpień 18, 2017

Możesz żyć w Radości każdego dnia

Jeżeli działamy z poziomu lęku, braku lub obowiązku, nie ma w tym radości. W zamian za to dostajemy frustrację, niezadowolenie i częste stany napięcia objawiające się wybuchami złości i ranieniem innych.

Dlatego warto się zatrzymać, wejrzeć w Siebie i zadać sobie pytanie, co mogłabym robić, aby odczuwać radość każdego dnia?
Kiedy już to odnajdziemy i wyruszymy przez życie swoją własną Ścieżką, możemy nadal odczuwać jakiś niezidentyfikowany opór. To nic innego jak powracające, zagubione nasze części, które wołają o miłość. W momencie kiedy je zauważysz i utulisz w Sobie, rozpuszczą się w oceanie spokoju Twojego serca.
Jeżeli jest jeszcze coś , co powstrzymuje Cię przed zrobieniem pierwszego kroku na szlak wyznaczony przez Twoją Duszę, z całego serca polecam poniższą Medytację:

Usiądź wygodnie, rozluźnij całe swoje ciało, weź długi, spokojny wdech, a wraz z wydechem wypuść wszystkie napięcia.
Pobądź w tym stanie kilka, a najlepiej kilkanaście minut.
Niech otula Cię spokojna, harmonijna muzyka….
Zadaj sobie pytanie, co tak naprawdę chciałabyś robić, gdybyś niczego nie musiała? Co by to było?
Jeżeli nie przychodzi żadna odpowiedź, to zapytaj się Siebie, czego się boisz? Czym jest ta blokada, która przysłania Ci dostrzeżenie swojego potencjału? ….
Oddychaj dalej spokojnie…. Długi świadomy wdech i wydech… i poczuj jak Twoje serce otwiera się na prawdę Twojej Ścieżki Radości…. Ścieżki na której nie ma żadnych ograniczeń. …Pamiętaj, wszelkie ograniczenia są tylko w umyśle…
Kiedy poczujesz co tak naprawdę jest Twoją Radością dnia, obiecaj Sobie, że już zawsze będziesz podążać swoją własną Ścieżką. I zaczniesz działać od dziś.
Nie odkładaj do jutra, bo sama wiesz, że to nie działa. Wiele rzeczy odkładałyśmy na jutro, które nigdy nie nadchodziło 🙂
Dzisiaj są Twoje narodziny, narodziny do życia w Radości.
Jeżeli Twój umysł zacznie snuć opowieści niemożliwego… ponownie wyrusz do Swojego wnętrza i w spokoju serca, zadaj pytanie, czym są te ograniczenia ?
Pamiętaj to tylko programy: „nie dam rady, nie umiem, inni są lepsi, nie wiem jak…”
Kiedy to zauważysz, już wiesz, że te słowa płyną z Twojego umysłu,.. Kto zauważa?
Ty,Duchowa część Ciebie, dla której wszystko jest możliwe.
Kiedy wyłoni się na powierzchnię ograniczający Cię program, nadal powoli oddychaj i poczuj jak energia płynąca z Twojego serca, obejmuje i przytula tą część Ciebie, która uwierzyła, że to prawda. Ten delikatny, łagodny, przepełniony miłością dotyk Twojego serca ukołysze w Tobie to zwątpienie, które rozpłynie się w nicości.
A Ty poczujesz jak cała Twoja Istota otwiera się na Świat pełen możliwości i radości z każdego nadchodzącego dnia.
Od tej pory wiesz, co jest Twoją Ścieżką Radości w zaufaniu do Siebie i do Wszechświata.

Z Miłością, Anabelle Sanchez

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

DARMOWY EBOOK